Vstop v našo stavbo je mogoč samo po predhodni telefonski najavi na 02 729 18 11 ali telefonski številki ambulante izbranega zdravnika / zobozdravnika.
Paciente obveščamo, da delajo zobozdravstvene ordinacije
 po spremenjenem režimu. V kolikor ste imeli termin pregleda v času razglešene epidemije, vas prosimo, da počakate, da vas POKLIČEMO in vam sporočimo nov termin za pregled.

Vsi termini so do nadaljnega odpovedani.
Hvala za razumevanje.

NAVODILA IN OBRAZCI

DOPIS - PRIPOROČILA ZA OBRAVNAVO PACIENTOV V VSEH DEJAVNOSTIH NA PRIMARNEM NIVOJU V FAZI UMIRJANJA EPIDEMIJE

VPRAŠALNIK ZA PREVERJANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA PACIENTOV PRED OBRAVNAVO V AMBULANTI* (vsa vprašanja se nanašajo tudi na obdobje preteklih 14 dni):

ODJAVNI OBRAZEC POTRJENEGA PRIMERA OKUŽBE S SARS-CoV-2

36. Tekmovanja za čiste zobe ob zdravi prehrani

Ustvarjeno: 31 maj 2019

28. maja 2019, sta se zmagovalni 2. razred OŠ Sveta Trojica in drugouvrščeni 2.c OŠ Lenart, udeležila osrednje zaključne prireditve 36. Tekmovanja za čiste zobe ob zdravi prehranimed slovenskimi osnovnošolci, ki je bila  v dvorani Tivoli v Ljubljani. Med več kot 700 osnovnimi šolami  Republike Slovenije so razglasili in nagradili najboljše med najboljšimi, to je 9 regijskih zmagovalcev in naj razred Slovenije 2019. V zabavnem delu programa so bili z nami  akrobatska skupina Dunking Devils  in  glasbena skupina Čuki. Prireditev je bila zanimiva in polna smeha bleščečih zobkov. Vsi povabljeni učenci so prejeli tudi praktične nagrade.