Vstop v našo stavbo je mogoč samo po predhodni telefonski najavi na 02 729 18 11 ali telefonski številki ambulante izbranega zdravnika / zobozdravnika. Pacienti naj se za za točen delovni čas ambulante obrnejo na sprejem zdravstvenega doma. Hvala za razumevanje.

PRIPOROČILA ZA OBRAVNAVO PACIENTOV V VSEH DEJAVNOSTIH NA PRIMARNEM NIVOJU V FAZI UMIRJANJA EPIDEMIJE

VPRAŠALNIK ZA PREVERJANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA PACIENTOV PRED OBRAVNAVO V AMBULANTI* (vsa vprašanja se nanašajo tudi na obdobje preteklih 14 dni):

ZBIRANJE PRIJAV ZA CEPLJENJE PROTI COVID-19

Od ponedeljka, 11. januarja 2021, bomo tudi v ZD Lenart zbirali prijave za cepljenje proti COVID-19. Prijave se bodo zbirale preko telefona, za to se bo vzpostavila posebna telefonska številka, ki bo delovala po spodaj navedenem razporedu. Prijave zbiramo za paciente tistih izbranih osebnih zdravnikov, ki delujejo v Upravne enote Lenart. Pacienti bodo o terminu cepljenja obveščeni, ko bomo iz Ministrstva za zdravje prejeli cepivo za njihovo starostno skupino. Paciente prosimo za strpnost, saj bo trenutno za naročanje samo ena telefonska številka in ena oseba.

PRIJAVE SE BODO ZBIRALE NA TELEFONSKO ŠTEVILKO 02 729 18 79

Ponedeljek:    Torek:  Sreda:  Četrtek:  Petek:
  08.00 – 16.00  08.00 – 17.00  08.00 – 17.00   08.00 – 17.00  08.00 – 13.00

Malica med 11.30 – 12.00

Klavdija Dvoršak, dipl. m. s.
Pomočnica direktorja za nego

5. Tek Slovenskih goric

Ustvarjeno: 26 junij 2018

Na Dan državnosti, 25. junija 2018, se je ekipa ZD Lenart tudi letos s svojimi preventivnimi delavnicami in akcijami, ki se izvajajo v okviru Centra za krepitev zdravja, predstavila na 5. teku Slovenskih goric. Zainteresirani javnosti je reševalec Matic Arnejčič razkazal notranjost reševalnega vozila,  Jasmina Lah Vreča in Klementina Krajnc sta predstavili program Svit, podali kar nekaj preventivnih nasvetov in svetovali o meritvah krvnega tlaka in krvnega sladkorja. Tanja Borko in Otilija Verbošt Škof sta predstavili program Zora in Dora in kako si samopregledovati dojke. Ksenija Škerbot je predstavila ščetkanje medzobnih prostorov s Curaprox ščetkami, ki jih je doniral Curaprox, prišel je tudi Rafko, maskota Zdravstvenega doma Lenart.